24 Nisan 2010 Cumartesi

Seks Blogu 101

İnternette benim karşıma sık sık çıkan özellikle FF'de harala gürele paylaşılan bir olgu var. O da seks blogu mevzuusu

Şimdi malum biz Türk milleti olarak biraz ataerkil biraz seks düşkünü bir toplumuz. Eh ama böyle olunca uluorta yaşayamadığımız yada anlatamadığımız seks gibi şeyleri rakı masasında, bloglarda felan anlatmayı pek seviyoruz. Özellikle şu blog alemi zıvanadan çıktığından bu yana Devlet İstatistik Enstütüsünün yaptığı bir araştırmaya göre her 3 blogtan bir tanesi seks ve cinsellik üzerine.

Ha bunu ilk başlatanlar var. Kendilerine saygı duyarım. Ama her çükü yada kukusu olan seks blogu açmaya koyulmuş. (Özellikle kukusu olanlar çünkü seks üzerine yazan bayanlar yada bayan gibi görünenlerin sayısı oldukça fazla). Yani bu maksatla birilerinin içine girip çıkanı, yada birilerinin biryerlere soktukları şeyleri okumak durumu oluyor.

Şimdi malum blog olayının mantalitesi birileri ile birşeyleri paylaşmaktır. Ben ABC isimli blogtan okuduklarımı sevgilim üzerinde uygulayıp mutluluğun sırrına mı erişeceğim ?. Sanmıyorum.

Bak ABC sevgilisiyle tavşanlar gibi sevişiyorlar. Biz niye sevişmiyoruz. diyerek birileriyle kavga mı edeceğim. Sanmıyorum

ABC sevgilisine deri kıyafetler giydirip bütün gece onu kamçılamış hadi biz de fetiş olayına girelim mi diyeceğim. Yine sanmıyorum.

O zaman ey aklı s*ke yada a*cığa sürülecek aklı olmayan insan evlatları size soruyorum !!!. Ne bok yemeye seks blogu açmaya kalıyorsunuz. Birilerinin yazdıklarınızı okuduğunda tahrik olduğunu yada kendinizce tatmin olduğunuzu mu sanıyorsunuz.

Aklınızı başınıza toplayın. Sizi Şahin Ağbi'ye havale ederim. İcabızına bakar.1 yorum:

Adsız dedi ki...

sex blogu karşıtı olmana anlam veremedim çünkü kadınlar ve erkekler birbirlerini anlayamayan yaratıklar. Bir kadının gözünden yaşadığı tecrübesinden erkeğin çıkaracakları ile adamın yaşadığı tecrübeden kadının çıkaracakları bana göre çok önemlidir. Anlayış için önemli bir adımdır.
Kopirayt mopirayt hikaye. Şurdan bi ufak al üstü kalsın...